Milion złotych w Lotto Plus w Świeciu. A jutro zagramy nawet o

2017-03-15 16:14:34

Uwagę wszystkich grających przykuwa zapewne rosnąca kumulacja w Lotto. To zrozumiałe, bo w końcu gra toczy się o dziesiątki milionów złotych. Nie możemy jednak zapominać o innych produktach spod znaku LOTTO, w których padają wysokie wygrane. Właśnie wczoraj odnotowano kolejną z nich - w Lotto Plus. Mowa o kwocie 1 000 000 zł, którą trafiła osoba grająca w Świeciu. Może cieszyć się tą wygraną, ponieważ do ceny zakładu zdecydowała się dopłacić złotówkę. Dzięki temu wzięła udział nie tylko w losowaniu Lotto, ale także w Lotto Plus. Szczęśliwymi liczbami okazały się: 6, 12, 15, 23, 29, 32.

Wczorajsza „szóstka” w Lotto Plus jest najwyższą wygraną, jaka padła do tej pory w Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie). Szczęście nowemu Lottomilionerowi przyniósł punkt LOTTO przy ul. Klasztornej 37. Kupił tu dwa zakłady Lotto Plus. Zagrał metodą na chybił trafił.

Przypominamy, że losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się we wtorki, czwartki i soboty. Możemy je oglądać o godz. 21.40 na antenie TVP Info, a także na www.lottomania.pl.

Zapraszamy do gry! Już za 3 zł + prowizja możemy wziąć udział w grze przez internet nawet o 35 000 000 złotych. Jeśli dodatkowo dopłacimy do ceny zakładu złotówkę, to – jak wczorajszy triumfator – mamy także szansę wygrać milion złotych w Lotto Plus.

Wróć

Aktualności i kumulacje!

Ponad 1.5 mln losów

  Miło jest nam poinformować, że dzięki Lottomanii klienci kupili już

więcej

Brak logowania przez Facebooka

Ze względów technicznych zmuszeni jesteśmy do zablokowania możliwości

więcej

Czym jest Lotto?

LOTTO to najstarsza polska gra losowa!

Organizowana jest przez Totalizator Sportowy już od 1956 roku. W tym czasie kilkukrotnie zmieniały się godziny i dni losowań oraz nazwa loterii.

więcej

Wygrane w lotto

Nasi gracze wygrali już 685 518,70 zł

Najwyższa wygrana to 128 842,40 zł