• Zarejestruj się

  • Wybierz Liczby

  • Zapłać

  • O wygranych i przegranych

    Zostaniesz poinformowany mailem, jesli wygrasz to przelejemy srodki na Twoje konto Lottomanii

Kilka słów o LOTTO

LOTTO to najstarsza polska gra losowa, organizowana rzez Totalizator Sportowy już od 1956 roku. W tym czasie kilkukrotnie zmieniały się godziny i dni losowań oraz nazwa loterii. Obecnie losowania LOTTO (we wcześniejszych latach loteria nosiła nazwę Duży Lotek) odbywają się trzy razy w tygodniu - we wtorek, czwartek i sobotę o godzinie 21:40. Losowania LOTTO transmitowane są na żywo przez telewizję TVP Info oraz na stronie lotto.pl

Więcej informacji o LOTTO i pozostałych grach Totalizatora Sportowego znajdziesz w zakładce "O Lotto". Znajdują się tam również szczegółowo rozpisane zasady i sposoby gry.


Lotto

Zasady gry

Typujemy 6 spośród 49 liczb, można też zagrać na „chybił trafił”. Pula w Lotto jest gwarantowana i to właśnie dlatego Lotto cieszy się tak dużą popularnością - niezależnie od liczby zawartych zakładów, pula na „szóstki” nigdy nie będzie mniejsza niż 2 miliony złotych. Wystarczy chwila namysłu, łut szczęścia i w jednej chwili mały kupon za 3 złote może całkowicie odmienić nasze życie. Najwięcej chętnych do gry w Lotto przystępuje, gdy ogłoszona zostaje mega kumulacja - wtedy do wygrania jest aż 50 milionów złotych. 

Dlaczego warto grać w Lotto?

W Lotto można grać od 3 zł. Kupon nie kosztuje więc wiele, a może zwrócić się w postaci wysokiej wygranej:

za „szóstkę” - od dwóch do kilkudziesięciu milionów zł

za „piątkę” - średnio 5.000 zł

za „czwórkę” - średnio 170 zł

za „trójkę: - wygrana gwarantowana: 24 zł.

Jak widać, nawet trafienie trzech liczb gwarantuje zwrot kosztu blankietu i dodatkowo dorzuca kilkanaście złotych do kieszeni.

 

Lotto Plus

Od 15 września 2012r można zagrać w Lotto z opcją Plus.

Plus to możliwość wygrania nawet 1 miliona złotych za 1 zł. Zasady typowania i losowania są identyczne jak Lotto. Różnica polega na tym, że aby uczestniczyć w dodatkowym losowaniu Lotto Plus należy zakupić do los Lotto z opcją Plus za 1zł. Wtedy 6 wybranych liczb bierze udział w obu losowaniach. 

Ile można wygrać w Lotto Plus?
W Lotto Plus za trafienie sześciu liczb wygrywa się gwarantowany 1 milion złotych. „Piątka” to trzy i pół tysiąca złotych, „czwórka” – sto, a „trójka” – dziesięć złotych. Chwyć byka za rogi i zgarnij wielką wygraną w multi multi, lotto plus, czy mini lotto online!

Znasz powiedzenie, że szczęściu trzeba pomagać? Trudno się z nim nie zgodzić. Nie zagrasz, nie wygrasz. Dlatego daj sobie szansę. Już teraz możliwe są gry w znane zakłady lotto przez Internet. Na lottomania.com.pl sprawdzisz też wyniki lotto – szybko i wygodnie.

Totolotek – wyniki lotka – może tym razem to Ty będziesz cieszyc się z wielkiej wygranej!

Aktualności i kumulacje w Lotto

Odświeżona Lottomania

2015-05-26 12:55:33

    Lottomania przeszła szereg zmian. Zmieniliśmy wygląd na no

Odświeżona Lottomania

2015-05-26 12:53:41

    Lottomania przeszła szereg zmian. Zmieniliśmy wygląd na no

Wygrane w Lotto

Nasi gracze wygrali już 353 349,30 zł

Najwyższa wygrana to 10 187,40 zł

Obsługujemy płatności

płatności lotto