Lotto

Zasady gry

Typujemy 6 spośród 49 liczb, można też zagrać na „chybił trafił”. Pula w Lotto jest gwarantowana i to właśnie dlatego Lotto cieszy się tak dużą popularnością - niezależnie od liczby zawartych zakładów, pula na „szóstki” nigdy nie będzie mniejsza niż 2 miliony złotych. Wystarczy chwila namysłu, łut szczęścia i w jednej chwili mały kupon za 3 złote może całkowicie odmienić nasze życie. Najwięcej chętnych do gry w Lotto przystępuje, gdy ogłoszona zostaje mega kumulacja - wtedy do wygrania jest aż 50 milionów złotych. 

Dlaczego warto grać w Lotto?

W Lotto można grać od 3 zł. Kupon nie kosztuje więc wiele, a może zwrócić się w postaci wysokiej wygranej:

za „szóstkę” - od dwóch do kilkudziesięciu milionów zł

za „piątkę” - średnio 5.000 zł

za „czwórkę” - średnio 170 zł

za „trójkę: - wygrana gwarantowana: 24 zł.

Jak widać, nawet trafienie trzech liczb gwarantuje zwrot kosztu blankietu i dodatkowo dorzuca kilkanaście złotych do kieszeni.

 

Lotto Plus

Od 15 września 2012r można zagrać w Lotto z opcją Plus.

Plus to możliwość wygrania nawet 1 miliona złotych za 1 zł. Zasady typowania i losowania są identyczne jak Lotto. Różnica polega na tym, że aby uczestniczyć w dodatkowym losowaniu Lotto Plus należy zakupić do los Lotto z opcją Plus za 1zł. Wtedy 6 wybranych liczb bierze udział w obu losowaniach. 

Ile można wygrać w Lotto Plus?
W Lotto Plus za trafienie sześciu liczb wygrywa się gwarantowany 1 milion złotych. „Piątka” to trzy i pół tysiąca złotych, „czwórka” – sto, a „trójka” – dziesięć złotych. 

Aktualności i kumulacje!

Mega Kumulacja

Wyczekiwana Mega Kumulacja w Lotto osiągnęła 25.000.000 zł! Ostatnio podobny

więcej

Ponad 1.5 mln losów

  Miło jest nam poinformować, że dzięki Lottomanii klienci kupili już

więcej

Czym jest Lotto?

LOTTO to najstarsza polska gra losowa!

Organizowana jest przez Totalizator Sportowy już od 1956 roku. W tym czasie kilkukrotnie zmieniały się godziny i dni losowań oraz nazwa loterii.

więcej

Wygrane w lotto

Nasi gracze wygrali już 692 350,10 zł

Najwyższa wygrana to 128 842,40 zł