Mini Lotto

Zasady gry

Typujemy  5 z 42 liczb. Wygrywa się, jeśli trafi się 3,4 lub 5 z wylosowanych liczb.  Losowania Mini Lotto odbywają się we wtorki, czwartki i soboty. Na wygrane przeznacza się 50% łącznej kwoty wpłaconych stawek za udział w grze.

 

Dlaczego warto grać w Mini Lotto

Osoby chcące wziąć udział w loterii pieniężnej zwykle decydują się na granie w Lotto, ot w myśl, że jeśli już grać, to o duże stawki. Jest to zrozumiałe, tym bardziej, jeśli gra toczy się o 50 milionów złotych. Jednak czasem metoda drobnych kroków, czyli Mini Lotto, może przynieść w ogólnym rozrachunku o wiele większe wygrane.

Kupon Mini Lotto kosztuje tylko 1,25 zł, a do wygrania jest nawet 300 000 złotych.  Za prawidłowe wytypowanie „trójki” można wygrać od 20 do nawet 40 zł - koszt kuponu zwraca się więc kilkunastokrotnie! Ale to dopiero początek dobrych informacji - za trafienie „czwórki” otrzymujemy ok. 1000 zł (dla porównania w Lotto ok. 170 zł, zatem różnica jest spora). Choć 20, 40, czy nawet 1000 złotych może wydawać się małą kwotą w porównaniu z milionowymi wygranymi w Lotto, to okładając te „drobniaki” możemy z czasem uzbierać sobie dodatkowe pieniądze np. na wakacje lub zakup nowego aparatu czy laptopa.  

 

Aktualności i kumulacje!

Mega Kumulacja

Wyczekiwana Mega Kumulacja w Lotto osiągnęła 25.000.000 zł! Ostatnio podobny

więcej

Ponad 1.5 mln losów

  Miło jest nam poinformować, że dzięki Lottomanii klienci kupili już

więcej

Czym jest Lotto?

LOTTO to najstarsza polska gra losowa!

Organizowana jest przez Totalizator Sportowy już od 1956 roku. W tym czasie kilkukrotnie zmieniały się godziny i dni losowań oraz nazwa loterii.

więcej

Wygrane w lotto

Nasi gracze wygrali już 692 350,10 zł

Najwyższa wygrana to 128 842,40 zł